Umebluj loft dla freelancera w Nowej Papierni [konkurs nieaktualny]

Zaczynasz karierę freelancera-projektanta wnętrz lub architekta? Podobają Ci się lofty? Teraz możesz zaprojektować rzeczywisty loft, zrealizować go z Nową Papiernią i zdobyć mocną pozycję w swoim portfolio (oraz nagrodę).

MATERIAŁ SPONSOROWANY,

Uwaga! Konkurs jest już zakończony

Chcesz sprawdzić się w roli projektanta wnętrz? Budujesz portfolio? A może szukasz pomysłu na fajny projekt zaliczeniowy (w końcu sesja w pełni 😉 )? Spróbuj swoich sił w projektowaniu loftu przeznaczonego do pracy w domu i zrealizuj swój projekt w showroomie Nowej Papierni.

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu z Nowej Papierni zobacz go koniecznie – pomoże Ci wyczuć jaki klimat ma i będzie miała Nowa Papiernia.

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu loftu nadającego się do pracy w domu. Pracę w dowolnej formie prześlij na mój e-mail (marcin@kosedowski.com) do 18.02.2013 roku. Ustaw w nim odpowiednie meble, opracuj optymalny układ pomieszczeń i po prostu zachwyć wszystkich swoim projektem! Technika pracy dowolna: od kredek, do projektu AutoCAD-a.

Tu możesz pobrać dwa pliki z projektem loftu jaki masz do dyspozycji: PDF i DWG.

Dodatkowo mogą Ci się przydać pliki z rzutem całego piętra [PDF] oraz z zaznaczonymi ścianami z oryginalną, XIX-wieczną cegłą [PDF].

Nagroda: realizacja twojego projektu!

Z przesłanych prac zostanie wybrany najlepszy projekt, który zostanie zrealizowany w showroomie Nowej Papierni. Praca zostanie podpisana imieniem i nazwiskiem autora, więc jest to świetny sposób na wypromowanie się i dodania poważnej pozycji do portfolio.

Dodatkowo laureat konkursu otrzymuje bon o wartości 250 zł do wykorzystania w każdym sklepie sieci HOME&YOU.

Pełen regulamin konkursu dostępny jest w tym miejscu [PDF]

Zapraszam do udziału w konkursie!

Update: W związku z pytaniami, zamieszczam odpowiedzi na pytania techniczne:

  • Mieszkanie będzie wykorzystane jako showroom do pokazania klientom Nowej Papierni. Nie jest to mieszkanie dla mnie :).
  • Film konkursowy prezentuje Nową Papiernię przed remontem – te pomieszczenia będą przerobione na lofty. W drugim filmie (wywiadzie) znajdują się wizualizacje.
  • Nie jest określone ile osób ma mieszkać w lofcie. Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że to często pary, w których jedna osoba pracuje zdalnie, a druga „normalnie”. Freelancerzy nie muszą być pannami/kawalerami, ale nie trzeba się tego trzymać.
  • Wysokość mieszkania to dokładnie 353 centymetry.
  • Udostępniam jeszcze pliki z rzutem całego piętra [PDF] oraz z zaznaczonymi ścianami z oryginalną, XIX-wieczną cegłą [PDF].

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania techniczne, pisz proszę na e-mail. Ja nie znam się na budownictwie i przez telefon mogę nie zrozumieć niektórych zwrotów ;).

Subscribe to our mailing list

* indicates required