Faktury: program czy aplikacja online?

Faktury: program czy aplikacja online?

Wystawiasz faktury za pomocą programu czy aplikacji online? A może dopiero zastanawiasz się jak ogarnąć sprawy finansowe we własnej firmie? Ja zdecydowanie polecam aplikację online z której sam korzystam.

Czytaj całość

10 kłamstw e-biznesu, które musisz znać

10 kłamstw e-biznesu

Jaki jest Sprawdzony System Biznesu i Sekretny Sekret Sekretnego Zarabiania Przez Internet? DOŚĆ tych bzdur! Pora rozprawić się z tymi 10 kłamstwami!

Czytaj całość

Jak wypełnić PIT-37: uratuj swój podatek

Jak wypełnić PIT-37 i uratować 1% podatku

Do końca kwietnia powinieneś złożyć swoje zeznanie podatkowe. Jeszcze tego nie zrobiłeś? Pobierz za darmo instrukcję jak wypełnić PIT-37 w kilkanaście minut.

Czytaj całość

Ile Ty osobiście płacisz za urzędników-palaczy?

Ile kosztują Cię urzędnicy państwowi?

Urząd w małym mieście. 70 pracowników. 30 z nich pali. Wychodzą tylko na chwilkę na fajkę. Gwarantuję, że zdziwisz się ile Ty osobiście płacisz za ich przerwy.

Czytaj całość

-63% na szkolenie Jak zarabiać przez Internet OD ZERA

Jak zarabiać przez Internet OD ZERA

Niedawno dostałem taki e-mail od klienta: Dodawać nowe artykuły i sączyć piwko gdzieś w cieplejszym miejscu Europy – oto czym będę się zajmował za bardzo niedługi czas, dzięki Twojej nieocenionej pomocy! Miłe, prawda?

Czytaj całość

Czy średnią krajową naprawdę pompuje grupka bogaczy?

Ile osób zarabia średnią krajową?

Jak to jest z tymi pensjami na etatach? Czy rzeczywiście nikt nie zarabia średniej, większość osób pracuje za minimalną stawkę, a grupka bogaczy pompuje statystyki? Te dane pokazują, że jest dokładnie odwrotnie.

Czytaj całość