Czego się uczyć – czego nie nauczyli Cię o freelancingu#2

Czego uczą się te studentki z Azji?

Właśnie przejrzałem 10 losowych ogłoszeń o pracę na fajne stanowiska. 9 z nich wymaga wykształcenia wyższego technicznego. Dziesiąte – znajomości fińskiego.

Czytaj całość

Zdjęcie na Facebooka – jakie wybrać?

Wiesz jak zrobić zdjęcie na Facebooka, żeby wyjść na nim pięknie i młodo? Statystyka mówi dokładnie jaką fotkę powinieneś wybrać.

Czytaj całość

Jak obniżyć podatki – wersja rysunkowa!

geek chic uczy się o obniżaniu podatków

Zakładanie działalności gospodarczej to automatyczne obniżenie podatków na sześć sposobów. Zobacz to na rysunkach!

Czytaj całość

Obniżenie podatków – czego nie nauczyli Cię o freelancingu #1

freelancing - czego jeszcze ci nie powiedzieli

W szkole dowiesz się, że musisz pracować na podatki, które idą na nauczycieli albo drogi. A dlaczego nie mówi się o freelancingu lub prowadzeniu własnej firmy?

Czytaj całość

Telekonferencje to jest to!

Z pracą zdalną, zwłaszcza z jakiegoś zadupia (przynajmniej z punktu widzenia Warszawy), nieodłącznie łączy się laptop z kamerką.

Czytaj całość

Skręcanie długopisów – praca w domu wygląda inaczej!

Uwaga! To NIE JEST OFERTA PRACY przy składaniu długopisów. Poniżej znajdziesz nagranie video oraz artykuł wyjaśniające dlaczego skręcanie długopisów to oszustwo.

Jednocześnie warto znaleźć uczciwą firmę pozwalającą zarobić przez Internet. Przykładem jest SynTrade, sklep online z produktami znanych marek, który pozwala oszczędzać na zakupach do 300 złotych i zarobić 2000 złotych miesięcznie pracując przez Internet.

W artykule mówię o oszustach od skręcania długopisów, którzy oferują całkowicie niewiarygodne sposoby „zarobku” w domu. Szkoda tracić na nie czasu i zająć się czymś, co ma ekonomiczne podstawy.

Praca w domu to coś więcej niż składanie długopisów. W przeciwieństwie do chałupnictwa, naprawdę można na niej zarobić.

Napiszę wprost: każda oferta pracy w domu przy skręcaniu długopisów to próba wyciągnięcia od Ciebie pieniędzy! i szkoda tracić na nią czasu. Lepiej zapoznać się z planem marketingowym SynTrade, który pozwala zostać dystrybutorem produktów znanych marek i zgarniać nawet prowizje od zakupów robionych przez naszych znajomych.

Czytaj całość

Ile kosztuje strona internetowa?

strona internetowa - przyglądamy się ile kosztuje

5 tysięcy za blog?!, płacisz tyle kasy za jakieś pozycjonowanie? Własna strona internetowa kosztuje więcej niż Ci się wydaje.

Czytaj całość