Jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku (2011)

własnej firmy nie założymy przez Internet, ale nie jest to trudne

Jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku? Od stycznia będę firmą. Zajmę się prowadzeniem portali internetowych (takich jak Onet) i działalnością agencji informacyjnych (nie, nie takich jak CIA). Zobacz jak założyć działalność gospodarczą.

Czytaj całość

Lepsza praca, niższa cena?

Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby powiedzieć zleceniodawcy słuchaj, okazało się, że napisałem tekst w godzinę i trochę głupio mi brać za niego 150 zł; może tym razem zapłać mi 40 zł, co? Niektórzy tak właśnie robią!

Czytaj całość

Zaskakująca golarka Philips SensoTouch [konkurs]

Testowana golarka Philips SensoTouch

Mam nadzieję, że golarka Philips SensoTouch pozytywnie Cię zaskoczy – stwierdził przedstawiciel Philipsa kiedy dowiedział się, że nigdy porządnie nie ogoliłem się elektryczną golarką.

Czytaj całość

Zagram w Ponga 3D

trochę niewyraźny obraz - jak bez okularów 3D

Wczoraj miałem okazję zobaczyć w akcji telewizor 3D. Myślę, że wcale nie służy do oglądania filmów.

Czytaj całość

Nie pieprzymy – wersja alfa

Zwykle to ja krytykuję pomysły innych, ale teraz wystawiam się ostrzał. Zabaw się w recenzenta i powiedz, co sądzisz o mojej nowej stronie.

Czytaj całość

Aukcje w dół, zarobki w górę!

zanim

Były zwykłe, drogie aukcje. Były aukcje, w których podbija się o warty złotówkę grosz. Pora na licytowanie w dół, na którym nie da się stracić. Jeśli jest się właścicielem takiego serwisu.

Czytaj całość

Ukradnij ten tekst ode mnie

taką mam minę jak widzę kolejnego DRM-a

Co zrobić, jeśli piraci nie chcą oglądać reklam przed filmem? Wprowadzić jeszcze więcej DRM-ów. Czekam aż pojawią się w tramwajach.

Czytaj całość